KARNI Lihatooted Lõuna-Eestist – 30 aastat kvaliteeti ja usaldust!

KARNI kaubamärk on idee saanud sajanditetagusest lihakarnist, kus pikaajalise kogemuse ja suurepärase maitsemeelega lihunik oskas soovitada parimat liha ja anda kaasa soovitusi hõrgu liharoa valmistamiseks. Tänapäeval tähendab KARNI kaubamärk eelkõige seda, et toode on tehtud kvaliteetsest ja kodumaisest sea-, veise- ja ulukilihast.

Asume Lõuna-Eestis, Põlva maakonnas. Seetõttu laieneb Põlvamaa tunnuslause „Rohelisem elu” ka KARNI toodetele, sest vesi on siinkandis sinisem, päike kuldsem ja õhk puhtam. Tänu oma tapamajale on saavutatud kindel kontroll tooraine üle ja aastaringne pidev tarne.

KARNI kaubamärgi omanik ARKE Lihatööstus AS on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja kuulub Eesti Lihatöötlejate Assotsiatsiooni.

ARKE Lihatööstus AS tootmise juhtimissüsteem on tunnistatud Bureau Veritas Eesti OÜ audiitorite poolt vastavaks kvaliteedijuhtimissüsteemi standardite ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardite ISO 14001 nõuetele.

ARKE Lihatööstus on korduvalt osalenud kodumaistel lihatoodete konkurssidel ja saavutanud seal märkimisväärset edu. Vaata meie auhindu.

ARKE Lihatööstus AS-le kuulub ka Väimela Maitsed, kus pakutakse taskukohast söögivõimalust, meeldivat peolauda kuni 150 inimese ja loomulikult suurepärast catering-teenust kuni 400 inimesele. Vaata lähemalt.

ARKE Lihatööstus AS missiooniks on tagada tarbija rahulolu, pakkudes kvaliteetseid ja kodumaisest toorainest valmistatud lihatooteid.
ARKE Lihatööstus AS visiooniks on saada eelistatuimaks lihatootjaks Eestis.

Oma eesmärkide saavutamise, juhtimissüsteemi arendamise ja keskkonna saastamise vähendamise eesmärgil on sõnastatud järgmised tegevuspõhimõtted:

  • Peame kinni lubadustest ja reeglitest ning oleme kohusetundlikud
  • Valmistame uudseid, maitsvaid, ohutuid ja tervislikke tooteid
  • Oleme avatud ja positiivse ellusuhtumisega
  • Väldime asjatult raiskamist ja saastamist, hoides sellega keskkonda
  • Arendame iseennast ja seeläbi ettevõtet tervikuna

Keskkonnaalased nõuded toodete ja teenuste hankimisel

  • Eelistame keskkonnamõjusid vähendavaid tehnoloogiaid ja materjale
  • Teeme koostööd ettevõtetega kelle väärtused ja põhimõtted sobivad kokku Arke Lihatööstus AS-i eesmärkidega
  • Veo- ja logistikateenustel pooldame keskkonnamõjusid vähendavat mõtteviisi

„Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus“ raames seadmete soetamine 2021 aastal. Eesmärgiks on kasvatada tootmisvõimsust ja müügimahtu. Oodatavateks tulemusteks on uued tooted, töökohad ja innovatsioon. Investeeritakse päikeseelektrijaama ehitusse, jahutuse moderniseerimisse, termotöötlemisse, pakendusse, tootmisliinidesse ja kateldesse.

„Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus“ raames seadmete soetamine 2022 aastal. Eesmärgiks on kasvatada tootmisvõimsust ja müügimahtu. Oodatavateks tulemusteks on uued tooted, töökohad ja innovatsioon. Investeeritakse päikeseelektrijaama ehitusse, jahutuse moderniseerimisse, uutesse tootmisliinidesse ja seadmetesse.